היאכטה ביירון
הביירון שייכת למשפחה מאוד אקסלוסיבית ונדירה , משפחת דגמי הטרינידד של יצרן היאכטות הצרפתי הידוע, ז'נו. גם מפעלי ענק עושים טעויות והטרינידד היא אחת הטעויות של ז'נו, שעליה מברך עולם היאכטות כבר שנים רבות.
מעטפת הביצועים של הביירון בים משתווה בקלות ליאכטות שהיו כבר מזמן למותג. בסך הכל ייצא ז'נו רק 50 טרינידדים, כיוון שעיקר הייצור שלו הלך ליאכטות לצ'ארטרים, ושם רמות הביצוע וכן, רמות מחיר כמו של הביירון פשוט עשו אותה ללא כדאית לייצור. וכך אתה זוכה לנסיעה ביאכטה איכותית שגם היום, 13 שנה לאחר ההשקה, יש לה עוד הרבה להראות ל"צעירות" ממנה.


14.70 מטר אורך ו- 4.60 מטר רוחב, קיל של 2 מטר ומשקלו 6 טון, ואינספור שכבות של פיברגלאס ואפוקסי נותנות גוף חזק מאין כמוהו, אבל גם יציב ונח למפרט שבתוכו. לביירון שני תרנים ושלושה מפרשים שהם מערכת ההינע העיקרית שלה. שטח הבד 144 מ"ר, על שני תרנים. הראשי בגובה 18 מטר, המאסף 11 מטר. בנוסף מצויידת הביירון במנוע דיזל אמין של 82 כ"ס. במיכליה 1000 ליטרים מים מתוקים לשתיה ומקלחות וכן חצי טונה סולר למנוע.
וכל זה נע במהירות מירבית של שמונה קשר (מהירות שנחשבת ביאכטות ל"מהר מאוד"). בלי להשוויץ עשינו איתה גם 10 קשרים, אבל זה לא העניין. הרי לא באנו כאן לשבור שיאי מהירות אלא לכייף.


לצורך זה יש מטבח קומפלט בביירון, כולל כיריים ושני מקררים והמון שטחי אכסון. לגור גרים ב- 4 קבינות מרווחות. 3 מהן זוגיות עם מקלחת ושרותים צמודים, הרביעית יכולה להכיל שניים עד שלושה איש.סיפון גדול ומרווח, מתחת לסככות צל משלים את הנוחות של היאכטה.

סאנביי יכטינג ושרותי ים - עמוס סנטהאוז
054 - 822946

Designed and created by

Copyright © 2000 All rights reserved